Hakkımızda

Siirt’in en lüks spor salonu Siirt Park Fit hizmetinizde! BH son teknoloji Fitness Ekipmanları ile kurulan 650 metre karelik spor salonumuzda fitness, kardiyo, serbest ağırlık çalışma alanı, grup derslerinin yapıldığı stüdyolarımız, spin bike stüdyosu, kadın ve erkekler için ayrı özel fin hamamı, sauna ve dinlenme alanları bulunmaktadır.

 

Kardiyo yaparken; Siirt Park Fit’in sizlere sağladığı imkanlar ile bir yandan televizyon izleyip bir yanda da internet kullanabilmenin keyfine varacaksınız. Deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde günün her saati fit kalıp, harekete geçeceksiniz! Spor salonumuzun içinde yer alan vitamin bar ile zindeliğinize zindelik katıp, spor sonrası keyifli sohbetler yapabilirsiniz.

Bünyesinde bulunan grup dersleri ile birlikte ister bireysel sporunuzu yapabilir veya bir ekip oluşturup grup derslerine dahil olabilirsiniz. Siirt Park Fit ile daima zinde kalıp! Arkadaşlarınız ile veya yeni tanışacağınız ekip arkadaşlarınızla sağlıklı yaşama geçiş yapabilirsiniz.  Sadece bir “spor salonu” olarak anılmak için değil, sağlıklı yaşamı benimseten, spor yaptırmayı sevdiren yeni bir “yaşam alanı” olmak üzere kurulmuştur.

Siirt Park Fit sporun yanında sizlere zindelik içinde imkanlar sunuyor. Sauna, Fin Hamamı, Dinlenme Alanı ve Saunası ile hem ruhen ve bedenen zindeliğinizi her daim yaşayacaksınız! Siirt spor salonları arasında bir ilk olan; Tanita cihazı teknolojisi ile postür ve vücut analizi yaptırabilirsiniz.

Haftanın her günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında açık olan tesisimize tüm spor severleri misafir etmekten mutluluk duyuyoruz. Haydi şimdi gelin! Siirt Park Fit ile sağlıklı yaşama merhaba deyin! Düzenli spor ile zinde kalalım, dinç olalım!

 

Son teknoloji ekipmanları, Siirt Park Fit Eğitmenlerinin profesyonel eğitim ve birikiminin, yanı sıra; rahat, keyifli atmosferi ve sadeleşmiş hizmetleriyle sporu pratikleştiren Siirt Park Fit, herkes için ulaşılabilir spor deneyimi sunuyor.

Fit olmak bir hedef değil, yaşam biçimidir.

Bahaneleri bir kenara bırakıp başlamak için mükemmel bir gün! Hemen bizimle iletişime geçin size uygun programı birlikte oluşturalım.
Hemen Ara